اخبار, تکنولوژی

گوشی رول شونده Oppo X 2021

Oppo X 2021 Rollable Screen Concept Phone Featured image

با ما همراه باشید تا به بررسی گوشی رول شونده Oppo X 2021  بپردازیم:

محصول جدید شرکت Oppo، گوشی رول شونده Oppo X 2021 در خبرها سروصدای زیادی به پا کرده و توجهات زیادی را به خود معطوف کرده است. این گوشی با طراحی منحصر به فرد خود به کاربر اجازه می‌دهد تا با رول شدن قسمتی از صفحه در بدنه گوشی، اندازه صفحه نمایش را تغییر دهد.

البته کانسپت گوشی رول شدنی Oppo X 2021 بیشتر از اینکه یک گوشی کامل باشد، کانسپتی با جنبه تبلیغاتی است. این امر بدین معناست که این کانسپت تنها برای تست قسمت‌های رول شونده طراحی شده و در ساخت آن، تمرکز سازنده بر دیگر مشخصات و قسمت‌های گوشی از جمله دوربین یا باتری نبوده است.

 

 

به جز شرکت Oppo شرکت‌های دیگری از جمله TCL و LG نیز از ایده‌هایی مشابه برای گوشی‌های آینده خود صحبت کرده‌اند. با قطعیت نمی‌توان قیمت گوشی Oppo X 2021 را هم‌رده قیمت گوشی‌های تاشو دانست، اما چیزی که قطعی است این است که قیمت گوشی Oppo X 2021 بسیار بیشتر از 1000 دلار خواهد بود.

تاریخ عرضه اپو ایکس 2021

در مورد تاریخ عرضه گوشی رول شونده Oppo X 2021 هیچ اطلاعات دقیقی در دسترس نیست، اما با وجود ویدیوهای مختلفی که در رابطه با این گوشی در سایت‌های مختلف می‌بینیم این احتمال مطرح است که شرکت Oppo دستگاه‌های مختلفی را برای بازبینی و آزمایش در اختیار بعضی از افراد قرار داده است. این امر بدین معناست که کانسپت گوشی اوپو ایکس ۲۰۲۱ که در حال حاضر تنها آزمایشی به نظر می‌رسد، می‌تواند به محصول نهایی نزدیک باشد.

 

اخبار حاکی از این است که شرکت اوپو قصد دارد در اواخر نیمه اول سال گوشی‌ای تاشو به بازار عرضه کند که احتمالا زمینه را برای عرضه گوشی اوپو X 2021 با نمایشگر رول شونده در آینده نزدیک فراهم آورد.

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.