اخبار, تکنولوژی

پروژه اپل پارک

پروژه اپل پارک

در ویدیو زیر نگاهی می اندازیم به مراحل ساخت پروژه اپل پارک:

 

 

نام شرکت اپل به نوعی با اسم استیو جابز گره خورده است. فردی که با تاسیس شرکت اپل و گسترش دادن آن، باعث شهرت جهانی خودش و شرکتش شد که حالا این روزها در سرتاسر دنیا طرفداران دو آتشه محصولات اپل، لحظه شماری میکنند تا به محض ارائه ی یک محصول جدید از این شرکت، خرید خود را انجام دهند، حتی اگر به قیمت داخل صف ایستادن های طولانی تمام شود.

اپل پارک کجاست؟

اپل پارک در 1.2 مایلی شرق پردیس اصلی اپل واقع شده است. اپل از سال 1977 در کوپرتینو حضور داشته است ، به همین دلیل این شرکت تصمیم گرفت به جای انتقال به مکانی ارزان تر و دورتر ، در منطقه ساخت و ساز کند. بطور مشخص اپل پارک در شهر کالیفرنیا در کشور آمریکا واقع شده است.

در سال 2017، درب های اپل پارک به روی کارمندان این شرکت باز شد، البته این اتفاق در حالی رخ داد که هنوز بخشهایی از این مکان در حال ساخت و ساز بود. حالا میخواهیم کمی دقیق تر در مورد تاریخچه اپل پارک صحبت کنیم:

در آوریل 2006، مدیر عامل وقت اپل، استیو جابز به شورای شهر کوپرتینو اعلام کرد که اپل 9 ملک مجاور برای ساخت پردیس دوم به دست آورده است. ایده دفتر جدید توسط جابز و جانی آیو، طراح ارشد سابق اپل، ایجاد شده بود. جانی آیو انتخاب فوری شرکت اپل برای طراحی این پروژه بود و در طی پنج سال همکاری بسیار نزدیک با نورمن فاستر، طراحی جزئیات را انجام داد.

در آوریل 2018 ، اپل اعلام کرد که در این مجتمع کاملاً از انرژی های تجدید پذیر استفاده می شود.صفحات خورشیدی نصب شده در پشت بام برخی از ساختمانهای اپل پارک می توانند 17 مگاوات نیرو تولید کنند که برای تأمین 75 درصد از انرژی مورد استفاده در طول روز کافی است.

🔵 نظر شما درباره‌ی این بنا چیه؟ آیا علاقه دارید به اپل پارک بروید؟

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

1 نظر در “پروژه اپل پارک

  1. Very nice write-up. I definitely appreciate this site. Thanks!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.